Hizmetlerimiz

 

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon ihtiyaçlarınız ne olursa olsun; RH Pozitif gerekli kaynağa, bilgi birikimine ve beceriye sahiptir. Bünyemizdeki takım üyelerimiz; senaryodan, üretime, üretimden düzenlemeye kadar konsept aşamasından teslimata kadar bütün süreçleri tüm detaylarıyla ele alır.

Final ürününüzün teşhir ve kullanımını mümkün olan en yüksek kaliteye ulaştırabilmek için geniş ücretlendirme paketleri ve çeşitli tamamlayıcı hizmetlerle alternatif çözümler sunarız. Reklam ve tanıtım videolarından, hareketli grafik-animasyon videolarına, haber ve bilgilendirme videolarından B-roll paketlerine, endüstriyel veya kurumsal profil videoları da dahil olmak üzere, ayırdığınız bütçeyi aşmadan, reklamınızın ve üretim hedeflerinizin vizyonunu, çeşitli konseptler ve çözümler üreterek şekillendirmekte size yardımcı olmaktayız.

Takımımız, her büyüklükte ajans ve kurumsal müşterinin isteklerine göre pozisyon alarak, kişiselleştirilmiş güçlü sonuçlar elde etmekte ve bu doğrultuda siz değerli partnerlerimize yaratıcı konseptler sunmaktadır.

Animasyon

Animasyon ve hareket tasarımı, çok kısa bir zaman aralığında kompleks hikayelerin ana temasını anlatabilmek için pratik bir yoldur. Ürün demolarından saha turlarına veya şirketinize farklı bir gözle bakabilmeniz adına RH Pozitif, 2D’den 3D’ye kadar geniş çapta kişiselleştirilebilen bir animasyon hizmeti sunmaktadır. Animasyon ve hareket tasarım takımımız, konseptten anahtar teslimatına kadar ilgili takımınızla tam koordineli bir şekilde çalışarak, bütün süreci üstlenmektedir.

RH Pozitif olarak, markanıza benzeri olmayan yeni ve eşsiz bir dokunuş sunabilmek için kara kalem çizim animasyonları, örnekleyici animasyonlar, 2D veya 3D olmak üzere kişiselleştirilebilen animasyonlar, karakter tasarımı ve web hizmetler olmak üzere; eğitim, gelişim ve oryantasyon gibi önemli konulara yönelik interaktif animasyon hizmetleri de sunmak üzere, geniş bir üretim kapasitesini sahibiz.